More

  ‘’GÜL MASALI’’ FİNAL YAPTI

  Çekimleri Isparta’da yapılan ATV’nin sevilen yaz dizisi Gül Masalı, dün akşam final bölümüyle ekranlara veda etti. Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca, Zehra Yılmaz ve Kerem Cem’in başrollerinde yer aldığı Gül Masalı 17 bölüm ile son boldu.

  Çekimleri Isparta ve Eğirdir’de gerçekleştirilen ve geçtiğimiz Haziran ayında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlanan ‘GÜL MASALI’ Dizisi dün akşam itibariyle ‘Final’ yaparak sona erdi.

  DİZİNİN BAŞROLÜNDE ÖZDEMİR VE KAYNARCA OYNADI

  Bilindiği gibi; Başrollerini Erdem Kaynarca ‘Toprak’ karakteriyle ve Gülperi Özdemir de ‘Gonca’ karakteriyle yer aldığı dizi Isparta, Eğirdir ve kısmen de Atabey’de çekilmişti.

  DİZİ 17. BÖLÜMDE FİNAL YAPTI

  Bir ‘Yaz Dizisi’ olarak ekranlara gelen ancak özellikle Ispartalılar tarafından büyük beğeni ile izlenen dizi, diğer dizilerin de Eylül ayı itibariyle ekranlara dönmesinin ardından ‘Final’ yapma kararı almıştı ve dizi dün akşam son olarak 17. Bölümü ile ekranlara geldi ve sona erdi.

  ISPARTA’DAN TEŞEKKÜR

  Söz konusu dizinin final yapmasının ardından Isparta’da bir çok kişi ve kuruluş sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarda Isparta’yı Türkiye’ye ve hatta Dünyaya tanıtan dizinin yönetmeninden oyuncusuna kadar hepsine teşekkür mesajı yayınladı.

  İŞTE FİNAL

  Son Haberler

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...