More

  ISPARTA’DA NEFES KESEN OPERASYON!

  ISPARTA’DA otomobillerden ve evlerden hırsızlık olayları ile ilgili yapılan çalışmalarda 186 saatlik izlenen kamera görüntüleri sonrasına şüpheliler yakalandı.

  2022 Ekim ayı içerisinde Zafer ve Bahçelievler Mahallelerinde meydana gelen “Otodan Hırsızlık – İkametten Hırsızlık – Motosiklet Hırsızlığı ve Mala Zarar Verme” türünden toplam dokuz ayrı olayın faillerinin tespiti ve yakalanması kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğünce yürütülen çalışmalarda; 22 farklı KGYS, iş yeri ve ikamete ait 186 saatlik kamera görüntüleri incelenmiş ve şüpheli şahısların H.H.E. ve H.H.M. olduğu tespit edildi.

  19 Ekim günü şüpheli şahıslar çalıntı bisikleti satmaya çalıştıkları esnada suçüstü yakalandı. Şüpheli şahıslardan ele geçirilen 1 bisiklet, 2 motosiklet, 5 oto teybi, 1 el radyosu, 5 ses sistemi hoparlör, 1 araç içi vantilatör, 1 akü takviye kablosu, 3 flaş bellek, 1 pense ve 1 atkı bulunarak sahiplerine teslim edildi. 9 farklı olayın failleri olduğu anlaşılan H.H.E. (19) ve H.H.M. (17) 20 Ekim 2022 günü çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

  Isparta’da hırsızlık olaylarının şüphelilerine yönelik yürütülen çalışmalarda 2022 yılı içerisinde toplam 125 şahıs adli süreçler sonrası tutuklanarak cezaevine teslim edildiği de belirtildi.

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...