More

  ITSO’DA, ISPARTA’YA YAKIŞAN
  DEVİR TESLİM TÖRENİ

  Tören, ITSO yeni Başkanı Metin Çelik’in konuşmasıyla başladı. Metin Çelik, seçimin demokratik ve dostane bir havada geçtiğini dile getirirken, “Bundan sonra yapacağımız projelerde ve hizmetlerde Isparta için birlikte el ele yürüyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

  Metin Çelik, bugüne kadar hizmeti geçen tüm yöneticilere ve herkese teşekkür etti. ‘’Isparta için bir çivi bile çakandan Allah razı olsun.’’ Dedi.

  Metin Çelik’in konuşmasının ardından plaket takdimi için Mustafa Tutar sahneye geldi. Metin Çelik’e plaketini veren Mustafa Tutar konuşmasını yapmak için kürsüye çıktı. Mustafa Tutar konuşmasında, “Bugün mutluluk içinde Metin Başkanıma devrediyoruz. Eminim bizden daha iyi yapacaktır. Seçilen tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah yolunuzu bahtınızı açık eylesin.” ifadelerini kullandı.

  Son olarak Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen yeni ITSO Başkanı Metin Çelik’e plaketini takdim etti. Plaket takdiminin ardından kürsüde konuşmasını yapan Şükrü Başdeğirmen “2005 yılında ben de burada göreve başladım. 2013’te ben bu göreve talip oldum ve rabbim nasip etti görevi devraldık. Daha sonra 2018 de yeniden aday olduk ve tekrar aldık. Daha sonra Belediye Başkanlığına adaylığımızı koyduk ve sizlerin takdiriyle belediye başkanı olduk. Bundan sonra Metin Çelik ve yönetici arkadaşlarımız, bizden daha iyisini yapacaklarına inandığımız bu görevi aldılar.’’ İfadelerine yer veriken devamında; ‘’Bizim işimizde maaş yoktur. Biz gönülden çalısırız. Zannetmeyin ki arkadaşlarımız burada keyif yapıyorlar. Bu birlikteliği sagladikları için hem Metin Çelik’e hem Mustafa Tutar’a teŞekkÜr ediyorum. Ispartamıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Şükrü Başdeğirmen’in konuşmasının ardından toplu fotoğraf çekimine geçildi.

  Plaket takdimleri, kürsü konuşmaları ve toplu fotoğraf çekimlerinin ardından tören sona erdi.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  Gündemdekiler...

  ASGARİ ÜCRETTE İLK TOPLANTI 1 ARALIK’TA

  Asgari Ücret Tespit Komisyonu, yeni yılda geçerli olacak asgari ücret için ilk toplantıyı 1...

  ISPARTA GÖLCÜK TABİAT PARKI’NIN SINIRLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

  Cumhurbaşkanı Kararı ile Isparta Gölcük Tabiat Parkı'nın sınırlarında değişiklik yapıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı...

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...