More

  İYİ PARTİ ISPARTA TEŞKİLATI 5.YILINI KUTLADI

  İYİ Parti Isparta İl ve İlçe Teşkilatı, partinin kuruluşunun 5. yılı münasebetiyle Atatürk Anıtına çelenk sunum töreni gerçekleştirdi.

  Isparta Valiliği meydanında gerçekleşen çelenk sunum töreni bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

  İstiklal Marşı’nın okunmasından hemen sonra İl Başkanı Hasan Büyükçam açıklamalarda bulundu. Büyükçam ‘’Çok kıymetli İyi Partililer, hepimizin çıkmış olduğu 5 yıl önceki bu zorlu mücadelede alnımızın akıyla bu yıl 5. Yılımıza geldik. Hepimize hayrlı uğurlu olsun. Başta Genel Başkanımız Meral Akşener’in cesur hareketi ve öncülüğünde bugün artık Isparta’da, Türkiye’de hatta dünyada kendinden bahsettiren bir genel başkan ve partimiz var.’’ İfadelerini kullandı.

  Çelenk sunum töreni, İl Başkanı Büyükçam’ın ‘’Biz bir değişiklik yapalım, buyurun çelengi hep birlikte koyalım’’ sözlerinin ardından tüm teşkilata ‘’Hayırlı uğurlu olsun’’ dileklerinde bulunarak çelenk sunumundan hemen sonra toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...