More

  İYİ PARTİ’NİN 5. YIL KUTLAMALARI ERTELENDİ

  22 Ekim 2017 yılında Meral Akşener’in başkanlığında kurulan ve ilk genel seçimlerde Meclise girerek gurup kuran İYİ Parti kururluşunun 5. yılını Ankara’da Mustafa Sandal konseri ile kutlayacaktı. Geçtiğimiz günlerde Bartın Amasrada meydana gelen Maden faciasında 41 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi ile Ülkede birçok etkinlik ya iptyal edildi, ya da ileri bir tarihe ertelendi. İYİ parti Genel Merkezide 22 Ekim tarihinde yapacağı kururluş etkinliğini ileri bir tarihe erteledi. İYİ parti İl Başkanı Hasan Büyüykçam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi.

  ”22 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşecek olan 5. Yıl kutlamalarımız Bartın’da yaşanan maden ocağı patlaması sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun.” şeklinde açıklama yaptı.

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...