More

  PTT 182 YAŞINDA

  Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kuruluşunun 182. yıl dönümü nedeniyle Isparta Valisi Aydın Baruş, PTT Baş Müdürü Baki Yılmaz ve çalışanlarını kabul etti.

  PTT Başmüdürü Yılmaz kendilerini bu anlamlı günde kabul ettiği için Vali Baruş’a teşekkür ederek önemli hizmetlere imza atan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ)’nin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

  PTT’nin ülkemizin en köklü kuruluşlarından birisi olduğunu ifade eden Vali Baruş, “PTT özellikle son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ve iletişim çağına geçilmesi ile çağa ayak uydurup farklı birçok alanda daha vatandaşlarımıza hizmet sunmaya başlamıştır.  Posta hizmetlerinin dışında bankacılık hizmetleri de dahil olmak üzere birçok alanda verdiği hizmetlerle halkımızın hayatının önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Devletimizin önemli kuruluşlarından birisi olan PTT’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor, Tüm PTT çalışanlarına vatandaşlarımıza yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.

  Ziyarette PTT Başmüdürü Baki Yılmaz, Vali Aydın Baruş’a 182’inci kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında 30 Ağustos Zaferi’nin 100. yılı anısına hazırlanan anma pulu serisi kataloğu hediye etti.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...