More

  SAV’A ŞELALE PARK PROJESİ

  Sav Kasabası Belediye Başkanı Şakir İpekçi, Kasabanın Kilisebaşı olarak adlandırılan bölgede 2 bin m2 lik alanda içerisinde şelalenin de bulunacağı büyük bir park projesine başladıklarını açıkladı. İpekçi, “İçerisinde şelalenin de bulunacağı bu alan Kasabamızın yeni bir cazibe merkezi olacak” dedi.

  Merkeze bağlı Sav Kasabası modern bir park ve dinlenme alanına kavuşacak.

  Bu konuda edinilen bilgilere göre, Merkeze bağlı Sav Kasabası Belediye Başkanı Şakir İpekçi, Kasabada Kilisebaşı olarak adlandırılan bölgede 2 bin m2 lik alana büyük bir park projesi başlattıklarını da ifade ederek, “Çalışmalarına başladığımız ve kısa sürede tamamlamayı planladığımız park projesi ile sözkonusu alanda şelale oluşturacağız, lavanta ve gül alanları yer alacak, ayrıca özel yapım demirden oturma grupları bölgede yeralacak. Vatandaşlarımız önümüzdeki yıl bahar aylarından itibaren güzel bir parka daha kavuşmanın mutluluğunu yaşayacak. Çalışmalarımız son sürat devam ediyor” dedi.

  BURASI SAV’IN YENİ CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK

  Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, 2019 yılında göreve geldiklerinde kasaba halkına en iyi hizmeti verme adına söz verdiklerini hatırlatarak, “Bu doğrultuda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kasabamızı biz göreve geldikten sonra modern hizmetlere kavuştu. 3,5 yıl içerisinde çok önemli hizmetlere imza attık, kasaba halkımız da bizleri zaten takdir ediyor. Şimdi de kasabamızı çok güzel bir park ve dinlenme alanına kavuşturmak için kolları sıvadık. 2 bin m2 lik bir alan üzerine yapmayı planladığımız ve çalışmalarına başladığımız proje bu alana şelaleli bir park yapıyoruz. Yürüyüş yolları, oturma alanları, yamaçlık alanlarda oluşturulacak kamelyalar, nostaljik dinlenme alanları, gül ve lavanta alanları ile burası Sav Kasabamızın güzel bir cazibe merkezi haline gelecek” dedi.

  İpekçi, 2023 yılına ilişkin çok değişik yatırımları olduğunu ifade ederek bunları da zamanla kamuoyu ile paylaşmayı sürdüreceğini kaydetti.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...