More

  VALİ AYDIN BARUŞ MAHALLE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

  Vali Aydın Baruş mahalle ziyaretleri kapsamında Sanayi, Anadolu ve Modernevler mahallelerinde bir dizi inceleme ve ziyarette bulundu.

  Ziyaretlerine Sanayi mahallesinden başlayan Vali Baruş mahallede bulunan Yeni Sanayi Sitesi esnafını gezerek iş yerlerinde incelemelerde bulundu, esnafa hayırlı işler diledi. Ardından Vali Baruş, Muhtar Ayhan Ergül ile asayiş, eğitim, sağlık ve sosyal yardım konularında Sanayi Mahallesi Muhtarlığında görüş alış verişinde bulundu.

  Buradan Anadolu Mahallesine geçen Vali Baruş Mahalle Muhtarı Ömür Demirtaş ile asayiş, eğitim, sağlık ve sosyal yardım konularında görüş alış verişinde bulundu. Daha sonra mahallede bulunan Isparta Valiliği Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü Aktif Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Vali Baruş merkezde bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet etti. İbrahim Şener Ortaokulu ve Mustafa Şener Anaokulu ’nu da ziyaret eden Vali Baruş okul bahçesinde ve sınıflarda öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Vali Baruş mahallede son olarak esnaf ziyareti yaparak esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

  Son ziyaretini Modernevler Mahallesine gerçekleştiren Vali Baruş Mahalle Muhtarı Ebru Özbayrakçı ile asayiş, eğitim, sağlık ve sosyal yardım konularında görüş alış verişinde bulundu. Ardından Mahallede hayır sever vatandaşımız Eczacı Halit Doğan tarafından yaptırılan ve geçtiğimiz hafta açılışı gerçekleştirilen Aile Sağlığı Merkezi’nde de incelemelerde bulunan Vali Baruş sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.

  Ziyaretlerinde Vali Baruş’a İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Alpay Acar ve İl İdare ve Denetim Müdürü Figen Beşik eşlik etti.

  Son Haberler

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...

  EĞİRDİR GÖLÜ’NDE KURAKLIKTAN DOLAYI YENİ ADA ORTAYA ÇIKTI

  Eğirdir Gölü'nde Oluşan Yeni Ada, Nostaljik Anıları Hatırlattı Eğirdir Gölü'nde devam eden kuraklık, ilginç bir...