More

  21 YAŞINDAKİ İLAYDA’DAN ACI HABER!

  Su kanalına düşen otomobilde babasıyla birlikte yaralanan Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencisi İlayda Öztürk (21), tedavi gördüğü hastanede 2 gün sonra hayatını kaybetti. Babası ise taburcu edildi.

  Kaza, 13 Kasım günü, Zeytinköy’de meydana geldi. Isparta’da okuyan üniversite öğrencisi İlayda Öztürk’ün kontrolünü kaybettiği otomobil, içinde bir miktar su bulunan sulama kanalına düştü. Kazada, sürücü İlayda Öztürk ile yanındaki babası Hüseyin Öztürk (55) yaralandı. Baba kız ambulansla Selçuk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan İlayda Öztürk, ilk müdahalesinin ardından İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Hüseyin Öztürk, kazadan bir gün sonra taburcu edildi.

  Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan İlayda Öztürk, dün doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

  İlayda Öztürk’ün ölümü yakınları ve sevenlerini yasa boğdu. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Zeytinköy’de yaşayan İlayda Öztürk’ün vefatı hepimizi derin bir üzüntüye boğdu. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi başta olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı dileriz” dedi.

  İlayda Öztürk, bugün Selçuk Cemevi’nde düzenlenen törenin ardından Zeytinköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

  SDÜ’DAN TAZİYE MESAJI

  Üniversitemiz İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü II. Sınıf Öğrencisi İlayda Öztürk, memleketi İzmir ili Selçuk ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu vefat etmiştir. Süleyman Demirel Üniversitesi ailesi olarak öğrencimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...