More

  AFYONSPOR MAÇI DERBİ NİTELİĞİNDEDİR

  Ispartaspor Teknik direktörü Hakan Yılmaz her Salı olduğu gibi bugün de Medyanın karşısına çıkarak açıklamalar yaptı.

  Yılmaz, basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplandırırken özellikle altını çizdiği tesisleşme noktasında şehrin ve siyasilerin üzerine düşeni yapması gerektiğini belirterek şunları söyledi. “Ülke siyasetini taşımış önemli bir şehir. 100 bin Üniversite öğrencisini besleyen bu şehir 30 futbolcuyu mu besleyemeyecek, barındıramayacak? Kaldığımız tesis bize ait değil, biz burada kiracıyız, ya da misafiriz, sportif başarı kadar tesisleşmede önemli. Belediye Başkanımızdan ve siyasilerden ricamız Ispartaspor adına güzel bir tesisi bu şehre kazandırmaları. Onların bu olaya hallederiz değil, elzem gözüyle bakmalarını istiyoruz” dedi.

  Hafta sonu deplasmanda 2-1 kazandığımız Bursaspor maçını da değerlendiren Yılmaz şunları söyledi. “Bursa zor bir deplasman, büyük bir camia. Menemenspor deplasmanında kazandıkları maç sonrası bizim maça büyük bir moral ve seyirci desteği ile çıktılar. Geriye düşmelerine rağmen maçı bırakmadılar, bütün deplasmanlar zor ama biz ilk defa deplasmandan üç puanla dönüyoruz. Kısaca iyi bir galibiyet, zor bir deplasman ve serinin devamı diyebiliriz”.

  Ispartaspor teknik patronu yılmaz sezon sonu hedeflerinin ne olduğu yönündeki bir soruya da şöyle cevap verdi. “Önümüzde dört maç var, bu maçları en az kayıpla atlatabilirsek, ligin ikinci yarısına eksiklerimizi gidererek ve daha iyi hazırlanarak hedefe yürümek istiyoruz. Şuan Play off sıralamasına bir iki puan yakın girebilirsek ligin ikinci yarısında bu açığı kapatacağımızı özellikle şampiyonluk mücadelesi veren takımlara karşı alacağımız galibiyetlerle hem iyi bir takım olduğumuzu göstereceğiz hem de hedefe ulaşmış olacağız” dedi.

  Teknik Direktör Hakan Yılmaz hafta sonu oynayacağımız Afyonspor maçı ile ilgili olarak da şunları söyledi. “Seriyi devam ettirebilme adına önemli bir maça çıkacağız. Birbirlerine yakın illerin mücadelesi derbi niteliğindedir. Şehrin ve camianın bu maça bakışını biliyoruz ve bizde bu hassasiyete göre şehrin gözünden bakarak soğukkanlı, bilinçli agresif ve güzel bir futbolla kazanmak istiyoruz” dedi.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...