More

  BAŞKAN TURAL’DAN CEMEVİ’NE ZİYARET

  Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, oda başkanlarıyla birlikte Isparta Cem ve Kültürevini ziyaret etti.

  Birlik Başkanı Ahmet Tural ve oda başkanlarını ziyarette Cemevi Başkanı Sabriye Aydın karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın, Başkan Tural ve oda başkanlarına Cemevi’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Aydın, Birlik Başkanı Ahmet Tural ve oda başkanlarının  her zaman desteğini görmekten mutlu olduklarını ifade etti.  Birlik Başkanı Tural da “ Bugün Cemevini ziyaret etmek burada yapılan çalışmaları yerinde görelim ayrıca Alevi kardeşlerimizin halini hatırını sorup sohbet edelim dedik. Esnaf teşkilatı olarak burada olmaktan bizler de mutluyuz. İhtiyaç halinde üzerimize düşeni de yapmaya her zaman hazırız. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin” dedi.  Ziyaret iyi dilek temennileriyle son buldu.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...