More

  DEMİRELLER ERKUNT’DA FUARA ÖZEL KAMPANYALAR VAR

  Tarım ve Hayvancılık ile ilgili birçok firmanın katılacağı “17. Göller Bölgesi Tarım ve Hayvancılık Fuarı” Isparta’da düzenlenecektir.

  Göller bölgesinde tarımın kalbi, yıllardır olduğu gibi yine Isparta’da atacak. 17. Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Detay Fuarcılık Ltd. Şti tarafından Isparta Ticaret Borsası öncülüğünde, Isparta Valiliği, Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve İlçe teşkilatları işbirliğiyle, Isparta Devlet Bahçeli Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezinde 10 – 13 Kasım 2022 tarihleri arasında tüm tarım gönüllülerine kapılarını açacaktır

  Her sene katılımcı firma sayısını ve ziyaretçi sayısını artırarak yoluna devam eden fuar bu boyutta, Isparta da ki tek tarım aktivitesidir. Bölge çiftçisi ve firmaları tarafından artık bilinen fuarımız mevcut beklentilere daha fazla cevap verme çabasındadır.

  Yarın (10 Kasım) Saat:10.00’da açılışı gerçekleştirilecek Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda sektörün önde gelen firmalarından Erkunt Burdur-Isparta Bayii Demireller Traktörden çiftçilere özel kampanyalar mevcut. Demireller Isparta-Burdur Bayii’nin çiftçilere özel hazırlıklar ve kampanyalar yaptığı belirtildi. Demireller Erkunt Isparta Burdur Bayii, tüm çiftçileri ve bayileri özel kampanyalardan faydalanmaları için Tarım ve Hayvancılık Fuarına beklediklerini belirtti.

  Fuar Ziyaret Tarihleri: 10-13 Kasım 202 2

  Fuar Ziyaret Saatleri: 10.00- 19.00

  Son Haberler

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...