More

  HDP’NİN OLDUĞU MASADA İYİ PARTİ OLMAZ

  Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili Esra Kara’nın Deregümü ve Aliköy ziyaretlerinde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “HDP ile işbirliği içindeler” açıklamalarına İyi Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam’ tepki gösterdi. İl Başkanı Büyükçam, ” HDP’nin olduğu bir masada İyi Parti olmaz” dedi.

  Milletvekili Esra Kara’nın Deregümü ve Aliköy ziyaretlerinde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik açıklamalarına ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Ak Parti ve HDP heyetlerinin görüşmesini olumlu karşılamasına bir tepki de İyi Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam’dan geldi. İl Başkanı Büyükçam, MHP heyetinin İyi Parti ve Genel Başkan Meral Akşener için HDP ile işbirliği içindeler söylemlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Büyükçam, ” Sayın vekilin orada yaptığı talihsiz açıklamalar gerçekten bizi üzmüştür. Çünkü kendilerinin partilerinin kimlerle beraber çalıştığını, geçende de Sayın Genel Başkanlarının aleni bir şekilde bunu bunda bir mahsur görmediğini tüm kamuoyuna yansıtması hâlâ bize ve Sayın Genel Başkanımıza atılan iftiradan öte bir durum değildir. Şimdi düşünsenize yani siz burada Sayın Genel Başkanımızı karalamak adına kendi Genel Başkanımızın söylediği şeylerle çelişir haldesiniz. Amerika’yla yaptığı görüşmelerden bahsediliyor. Halbuki böyle bir durum söz konusu değil. Konsolosluklar, yapılan görüşmeler falan söz konusu değil. Bu tamamen halkı aldatmaya yönelik bir durumdur ve İyi Parti’nin çizgisi de çok net bellidir. Bakın Sayın Genel Başkanımız da bizler de defalarca söyledik. Bizim HDP ile hiçbir şekilde beraber olamayacağımız ve bunun bizi karalama kampanyası üzerinde olduğunu defalarca anlattık. Bir kez daha buradan tüm kamuoyuna deklare ediyoruz. Bir masada eğer HDP varsa İyi Parti yoktur, İyi Parti varsa da zaten o masaya HDP oturamaz. Fakat Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanının geçen açıklamasına bakarsanız ne diyordu, görüşmek de yani AK Parti ile HDP’nin görüşmesinde bir mahsur yoktur, görüşülebilir diyordu. Düşünün bizde böyle bir durum bile yoktur. O yüzden Türk milliyetçisi tüm kardeşlerimize bir kez daha sesleniyoruz. Yani bu iftira algı operasyonlarına kimse mahal vermesin. Çünkü böyle bir gerçeği yansıtmayan talihsiz açıklamalar anca oy çevirmek için aleni halkın gözü önünde kandırmaca dan başka bir şey değildir.” dedi. 

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...