More

  İL BAŞKANI BÜYÜKÇAM’DAN AZİZ BAYRAK’IN MESAJINA YANIT; ‘’BİRAZ DAHA DİKKATLİ OLMAMIZ GEREKİYOR, BUNLAR PARTİ İÇİ MESELELERDİR’’

  Isparta İyi Parti Merkez İlçe Kongresi 26 Kasım’da yapılacak. Kongre tarihinden önce Merkez İlçe Başkan Adayı Aziz Bayrak sosyal medya hesaplarından İl Başkanı Hasan Büyükçam’a Mesaj yolladı. Bunun üzerine İl Başkanı Hasan Büyükçam bugün yapılan Gençlik Kolları devir teslim töreninde Aziz Bayrak’ın İyi Parti Merkez İlçe resmi hesabından paylaşılan mesajına yanıt verdi.

  İl Başkanı Büyükçam; ‘’Ben merkez ilçenin sayfasında bu çağrının yapılmasını çok yadırgamıyorum. Bu parti içinde bir demokrasidir. O yüzden aslında bizim aslında bu gibi şeyleri kamuoyuyla paylaşırken biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü bunlar parti içi meselelerdir.’’ İfadelerini kullandı.

  Bu çağrının birkaç gün önceden Aziz Bayrak tarafından kendisine iletildiğini söyleyen Büyükçam, ‘’Tam hatırlamamakla beraber aynı mesajı oraya yayınlamadan önce mesaj olarak atmıştı. Ben de kendisine şehir dışında olduğumu  Perşembe günü geleceğimi ve yönetim kuruluyla beraber bu konuyu konuşup değerlendireceğimi söylemiştim. Çarşamba günü akşam da Isparta’ya indim ama tabi direk Aziz beyi aramadım Perşembe günkü yönetimde değerlendireceğim için. ‘’ ifadelerine yer verdi.

  Açıklamanın tamamını izleyebilirsiniz.

  Son Haberler

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...