More

  İL BAŞKANI HALICI’DAN MHP’YE SERT TEPKİ!

  ‘’BÖYLE İKİYÜZLÜ SİYASET ANLAYIŞI OLMAZ’’

  Başörtüsü ile ilgili hazırlanan anayasa değişikliği teklifi için Ak Parti heyetinin HDP’yi ziyaret etmesi siyasetin gündemine oturdu.

  Ak Parti’nin bu ziyareti sonrası gözler Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) tutumuna çevrilmişti. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında ‘’Ziyaret son derece doğal, biz görüşüldüğüne değil, ziyaretin makul ve çözümün nasıl olacağına bakıyoruz.’’ İfadelerine yer vermişti.

  Devlet Bahçeli’nin bu açıklamalarına ana muhalefet partisi Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı’dan sert tepki geldi. İl Başkanı Halıcı; ‘’9 Şubat 2021’de, CHP’nin HDP ile görüşmesi demek, PKK ile teması demektir diyor. Dün 8 kasımdaki grup toplantısında da ‘AKP’nin HDP ile görüşmesi son derece doğaldır, normaldir diyor. Şimdi bu siyaset anlayışını biz nereye koyacağız? Bunun hangisi doğru? CHP’ye suç olan, AKP’ye hak mı oluyor? Böyle bir siyaset anlayışını bizim kabul etmemiz mümkün değil.’’ İfadelerine yer verdi.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...