More

  ISPARTASPOR BAŞKANI SÜLEYMAN KABALAK; ‘’PLAY-OFF HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ’’

  Ispartasporun deplasmanda Bursasporu 2-1 yenmesi şehirde büyük sevinçle karşılandı. Taraftarlar sosyal medyadan galibiyet sevincini paylaşırken, Ispartasporlu futbolcu ve teknik heyet soyunma odasında zafer sevinci yaşadı.

  Bu arada her deplasmanda takımını yalnız bırakmayan kulüp başkanı Süleyman kabalak Bursaspor galibiyetini değerlendirerek şunları söyledi.”Tuzlaspor ile oynadığımız kupa maçından sonra takımımız her hafta üstüne koyarak daha kolektif ve göze hoş gelen futbol oynamaya başladı ve bu oyununu da skora yansıtıyor. Nazillispor maçındaki farklı galibiyetimiz ve güzel oyunumuz aslında Bursa deplasmanı öncesinde bizi umutlandırmış ve galibiyete inanmıştık. Nitekim inancımız ve azmimiz sahaya yansıdı ve güzel bir oyunla rakibi kendi evinde 2-1 yendik. Pozisyonları değerlendirebilseydik skor daha farklı bile olabilirdi.  Son haftalarda performansımızın arttığını söyleyebilirim.” dedi.

  Ispartaspor Başkanı Süleyman kabalak, Bursa galibiyetine sevinirken, Timsah arena gibi bir statlarının olmadığına da üzüldüğünü dile getirdi. Kabalak şunları söyledi. “Sayın Belediye başkanımızda bizimle birlikte takımımızı desteklemek için Bursa’ya geldi ve taraftarlarımızla iç içe maçı izledi. Maç sonrasında Sayın başkana da söyledim. Başkanım biz birinci lige çıkalım ama böyle bir stada da ihtiyacımız var diye. Gerçekten atmosfer çok güzeldi, inşallah Isparta’ya da böyle bir stat yakışır ve sayın büyüklerimiz böyle bir stadı ve tesisleri şehrimize ve kulübümüze kazandırır” dedi.

  Başkan Kabalak son olarak hafta sonu oynanacak Afyon derbisinde de taraftarların stadı doldurarak takımlarını desteklemelerini isteyerek şunları söyledi. “ Daha önce de söyledik ligin ikinci yarısına 3-4 tane takviye yaparak play off hedefimize ulaşacağız. Şu anda her şey iyi gidiyor, şehrin takıma sahip çıkması ile çok daha güzel günler yaşayacağız” dedi.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...