More

  ISPARTASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ HAKAN YILMAZ İÇİNİ DÖKTÜ

  Ispartaspor’un yeni teknik direktörü Hakan Yılmaz Ispartaspor tesislerinde basın açıklaması düzenledi. Ispartaspor Başkanı Süleyman Kabalak, Musa Nizam ve Burhan Eşer ile beraber basına açıklamalarda bulunan teknik hoca Hakan Yılmaz, Isparta’da yaşanan baskılara ve bu baskıların nedenlerine yönelik açıklamalarda bulunurken, ‘’Biz bütün şehrin enerjisine talibiz’’ dedi.

  Yılmaz açıklamasında;

  ‘’Kötü süreçler zaman zaman yaşanabilir. Aslında kötü süreçler büyük ve gerçek karakterleri ortaya çıkarır. Kötü günleri bekleyen insanlar da böyle zamanlarda çoğalır. Maalesef özellikle Anadolu şehirlerinde, böyle şehirlerde bu biraz daha sert oluyor. Baskının fazlalaştığı ve acımasızlaştığı dönemler yaşanabiliyor. Bu takım başarılı olmak zorunda.  Biz bütün şehrin enerjisine talibiz.’’ İfadelerine yer verdi.

  Teknik Direktör Hakan Yılmaz, bugün düzenlediği basın açıklamasının her hafta yapılacağını dile getirdi. Yılmaz;  

  ‘’Her hafta benim belirlediğim 2 oyuncuyla beraber basın toplantısı yapmaya devam edeceğiz. ‘’ ifadelerini kullanırken, Ispartaspor ile ilgili beklentilerin çok üst çıtalarda tutulduğunu ifade ederken, acımasızca yapılan eleştirilere de isyan etti. Hakan Yılmaz; ‘’Bu takım dolu dolu bir takım değil. Yani her tarafı dolu, şampiyonluğa hazır, mevkisel problemleri olmayan, şişirmeler yok değil. Futbolda her şey var. Kötü takımlarda puantajlar yakalayabilirler. Ama söylenen, anlatılan ve çıtanın koyulduğu yer itibariyle arıza var.’’ Dedi.

  Yaptığı basın açıklamasında son olarak, ‘’Ben çalışıpta kazanmayanı görmedim. Biz çalışacağız, sahada çalışacağız ve çalışmanın hakkını helaliyle kazanacağız.’’ İfadelerine yer vermesiyle basın açıklaması sona erdi.

  Basın açıklamasının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

  2 YORUMLAR

  1. Taraftara ayar vermek istemiş bu arkadaş, bence gerçek maksadı, başkana ve yönetime takla atmak, eee ne güzel işte yönetim kendilerine göre bi hoca bulmuşlar, bundan sonra yönetim olarak tribünden desteklerler. Tarihe not 3 maç yenilgiden sonra yeşil çama figüran okarak gidersin.

  Yoruma kapalı.

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...