More

  ITSO BAŞKANI METİN ÇELİK’TEN ISPARTASPOR TARAFTARINA BÜYÜK JEST!

  ITSO Başkanı Metin Çelik, Isparta 32 Spor’un bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde karşı karşıya geleceği Nazilli Belediyespor maçı öncesi büyük bir jest yaparak, tüm biletleri satın aldı. Taraftarların stada girişlerin ücretsiz olacağı maçta Başkan Çelik, tüm futbolseverleri davet etti.

  ITSO Başkanı Metin Çelik, Ispartaspor’un yönetimi ile görüşerek, 13 Kasım Pazar Günü saat: 14.00’da Isparta Atatürk Stadyumunda oynanacak Nazilli Belediyespor maçı öncesi hem takıma destek olmak hem de daha çok taraftarların maçı izlemeye gelmesi için biletleri satın aldığını duyurdu.

  Başkan Çelik açıklamasında; “Isparta 32 Spor şehrimizin tek profesyonel takımıdır. Elbetteki zor günler geçirdiğimiz bu süreçte takımımızın yanında olmak zorundayız. Futbolda her zaman böyle şeyler olur. Biz Isparta sevdalıları olarak Ispartaspor’a destek vermeliyiz. Taraftarlarımızın da takımımızın yanında olmasını istiyoruz. Pazar günü oynanacak karşılaşmada takımımızın yanında olalım. Bu zor günleri hep beraber aşalım” dedi.

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...