More

  SAV BELEDİYESİNİN ARAÇ FİLOSU GENİŞLEMEYE DEVAM EDİYOR

  Türkiye Belediyeler Birliği’nce Sav Belediye Başkanlığına hibe edilen Damperli Kamyonu teslim alan Belediye Başkanı Şakir İpekçi,  “Halkımızın sıkıntılarını gidermek için çalışmalarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz” dedi.

  Son 3,5 yılda büyük hizmetlerin gerçekleştirildiği Sav Kasabası’nda  Belediyenin araç filosu da bir yandan genişlemeye devam ediyor. 3,5 yılda 60 milyon lirayı aşkın yatırımın gerçekleştirildiği Sav Kasabasına geçtiğimiz günlerde Türkiye Belediyeler Birliği tarafından da sıfır kilometre damperli kamyon hibe edildi.

  Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi’nin girişimleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç ve milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz’ün destekleri sonucu Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Sav belediyesine sıfır kilometre Ford marka damperli kamyon hibe edildi.

  Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, “Belediyemiz çalışmalarını durmaksızın yoğun çalışma temposunda devam ettirirken bir yandan da araç filomuzu yenileyerek yeni araçları beldemize kazandırmayı sürdürüyoruz” dedi. .

  Hibe kamyonun belediyeye teslim edilmesinin ardından bir açıklama yapan Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, “ Sav’ımıza en iyi şekilde hizmet etmek için, halkımızın sıkıntılarını gidermek için çalışmalarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. Aynı zamanda araç filomuzu da güçlendirmeye devam ediyoruz. Kamyonun belediyemize kazandırılmasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Sayın Fatma Şahin’ e, Türkiye Belediyeler Birliğimizin Genel Sekreteri Sayın Hayri Baraçlı’ ya, Birlik Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Azak’ a, TBMM Başkanvekilimiz Sayın Süreyya Sadi Bilgiç’ e, Milletvekilimiz Sayın Mehmet Uğur Gökgöz’ e ve Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncü’ye ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kamyonumuz beldemize ve belediyemize hayırlı olsun.’ dedi.

  Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, “Daha öncede Belediyeler Birliği kanalıyla Kasabamıza kazandırmak için itfaiye aracı, ve forklift  satın almıştık” dedi. İpekçi, daha önce satın alınan veya hibe suretiyle kazandırılan iş makinelerini şu şekilde sıraladı:

  “İtfaiye aracı, damperli kamyon, forklift, 3 Traktör, 1 Grayder, 1 kepçe, 1 kazıcı (mini), 1 makam aracı, 1 pikap (Orman Genel Müdürlüğünden hibe), 1 süpürge aracı Isuzu, 1 ilaçlama aracı (fırtına), 1 kamyonet  (İl Özel İdareden), 3 traktör römorku, 1 çöp kamyonu, 1 çim traktörü, 1 adet Kılavuz (kanal açma aracı), 3 tane kar kürüme küreği, 1 adet lastikli kepçe(yükleyici).”

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...