More

  ‘’TERÖR ÖRGÜTLERİYLE KOL KOLA OLAN BİR İTTİFAKIN AÇIKLAYACAĞI ADAY BİZİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİLDİR’’

  2023 yılı Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken siyasilerinde çalışmaları hızlandı. Cumhur ittifakının seçim çalışmalarını değerlendiren TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Kanal 32 televizyonuna seçim öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

  Süreyya Sadi Bilgiç yaptığı açıklamada ‘’Cumhur İttifakının başından beri sahada ve vatandaşlarla birlikte olduğunu’’ belirtirken ‘’İktidar olmanın sorumluluğuyla Isparta’ya hizmet etmeye devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

  Başkanvekili Bilgiç, Millet İttifakının aday belirleme sürecine de değindi. ‘’Terör örgütleriyle kol kola olan bir ittifakın açıklayacağı aday bizim için önemli değildir’’ dedi.

  Bilgiç konuşmasında; ‘’Burada bizlerin ve vatandaşların bakması gereken temel nokta, karşıdaki ittifak diye ortaya çıkan yapının nasıl bir ittifak olduğudur. Bugün baktığınızda  terör örgütleriyle ve onların uzantılarıyla kol kola girmiş, tamamen yurtdışındaki bir takım odaklardan icazetli bir yapı ile karşı karşıyayız. 6 bilinmeyen değil 7-8 bilinmeyen var. Masanın altında da üstünde de kim var kim yok belli değil. Bizler malum kimler olduğunu biliyoruz. Bir tarafında PKK’nın olduğunu da biliyoruz. Bir tarafında FETÖ’nün olduğunu da biliyoruz. Amerika, İngiltere, İsrail kimlerden icazet aldığını da biliyoruz. Kimlerin onları yönlendirdiğini de biliyoruz. Onun için bir takım yüzeysel ‘HDP ile kavga’’ varmış görüntüleri içerisinde, tavşan kaç tazı tut mantığı içerisinde giden bir yapı. O yüzden onların adayının bizim için hiçbir önemi yok’’ ifadelerine yer verdi.

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...