More

  ELMA SEZONU ÖNCESİ YOL HAZIRLIĞI

  Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök göreve geldiği günden bugüne kadar sayısız sokak ve mahallede yol, asfalt ve parke taşı döşeme işlemlerini gerçekleştirerek vatandaşların rahat bir nefes almasını sağladı.

  Eğirdir tarihinde yapılmayan yollar Başkan Veli Gök’ün çalışmaları ile yapılmaya devam ediyor.

  Son olarak Başkan Veli Gök’ün talimatları ile Eğirdir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucu Köprübaşı Mevkii, Kızılçubuk Mahallesi ve Köprülü Sokak, Mücevre Nalıncı Sokak yolları toplamda 7 Km’lik yol ilk defa asfalt ile buluştu.

  VATANDAŞLARDAN VE ELMA MÜSTAHSİLLERİNDEN BAŞKAN VELİ GÖK’E TEŞEKKÜR

  Özellikle elma sezonu öncesi Boğazova köylerine uzanan Kovada Kanalı yolunu rahatlatan bu yeni yolda ilerleyen müstahsil, çiftçi ve elmacılıkla uğraşan vatandaşlar toz toprak yemekten kurtularak, kolaylıkla elmalarını soğuk hava depolarına bırakabilecekler.

  Bölge halkı, vatandaşlar ve elma müstahsilleri 7 Km’lik yapımı tamamlanan yol ve sokaklar için Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’e teşekkür ederek, ‘Allah razı olsun başkanımızdan, bizi tozdan, topraktan kurtardı. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.’ ifadelerini kullandılar.

  Başkan Veli Gök; ‘Vatandaşımızın hayat kalitesinin artırılabilmesi için bu tür yatırım ve çalışmalarımız devam edecektir. Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a, Isparta Valimiz Sayın Aydın Baruş’a, Eğirdir Kaymakamımız Adem Çelik’e, Isparta Milletvekillerimiz Mehmet Uğur Gözgöz ve Osman Zabun’a, Ak Parti İl Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin’e teşekkür ediyoruz.’ İfadelerini kullandı.

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...