More

  ÇÜNÜR MAHALLESİNDEKİ BİNA VATANDAŞIN İSTEĞİYLE YIKILDI

  Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen gerek esnaf buluşmalarıyla gerekse mahallelerde Mahalle Meclisi Toplantılarıyla vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

  Bu kapsamda esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Başdeğirmen bazı taleplerin anında yerine getirilmesi noktasında ilgili daire müdürlerine talimatlarını iletiyor ve çalışmalar anında gerçekleştiriliyor. Önceki gün Çünür Mahallesinde düzenlenen Mahalle Meclisi Toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Başdeğirmen, bir vatandaşın metruk binasının yıkılması talebini de anında yerine getirdi. Mahalle Meclisinde söz alan Bahaddin Bucaklı isimli vatandaş, Çünür Mahallesi 246 Cadde üzerinde ikamet ettiğini ve kendi evinin önünde hissedarı olduğu arsa üzerinde metruk bir binasının bulunduğunu dile getirdi.

  Bucaklı, “Sayın Başkanım oraya madde bağımlısı insanlar geliyor, nahoş olaylar yaşanıyor sizden ricam bu binanın yıkılması” diyerek talepte bulundu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de Bucaklı’ya yıkım için muvafakatname verip vermeyeceğini sorarken, Fen İşleri Müdürlüğüne de anında ‘Yarın sabah 09.00’da iş makineleri binada olsun, gereğini yapın” yönünde talimat verdi. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatı üzerine ertesi gün sabah saatlerinde bölgeye giden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri binanın yıkım işlemini gerçekleştirerek, vatandaşın isteğini anında yerine getirmiş oldu.

  Yıkım çalışmalarını yakından izleyen mülk sahibi Bahaddin Bucaklı “Başkanımıza Çünür Mahallesi Mahalle Meclisi Toplantısında binamızın durumuna ilişkin ve yıkımıyla ilgili ricada bulunduk. Binaya madde bağımlıları geliyor, nahoş hareketler oluyordu. Rahatsızlığımızı belirttik, sağ olsun anında müdahale ile dün isteğimizi bugün yerine getirdi.

  Yıkım ekipleri sabahın erken saatlerinde buraya geldiler. Başkanımıza teşekkür ederiz. Bir kez daha AK Belediyeciliğinin ne kadar etkili olduğunu gördük” dedi.

  Son Haberler

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...