More

  ISPARTA 6. KİTAP FUARI AÇILIYOR

  Cumhuriyet’in yüzüncü yılında, 6. Isparta Kitap Fuarı, 20 ile 29 Ekim tarihleri arasında Gökkubbe Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu önemli etkinlik kitap severlere geniş bir kitap yelpazesi sunacak ve kültür, sanat, edebiyat dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek.

  Isparta Kitap Fuarı, 10 gün boyunca kitap tutkunlarını ağırlayacak ve kitap okumanın, edebiyatın ve kültürün önemini vurgulayacak bir platform olacak. Fuar, yayınevlerinin en yeni eserlerini sergileyeceği, yazarlarla söyleşilerin yapılacağı, imza günlerinin düzenleneceği bir fırsat sunacak.

  Kitapların gücünü ve kültürün zenginliğini vurgulayan bu etkinlik, 20 Ekim’de başlayacak ve 29 Ekim’de sona erecek. Isparta Kitap Fuarı, okuma alışkanlığını teşvik etmek ve kitapları daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla düzenlenen önemli bir etkinlik olarak şehirdeki ve ülkedeki kitapseverler için kaçırılmaması gereken bir fırsat olacak.

  Son Haberler

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...