More

  SAĞLIK-SEN ISPARTA ŞUBESİ BAŞKANI AĞUN; ÜYELERİMİZİ EV SAHİBİ YAPACAĞIZ

  Sağlık – Sen Isparta Şubesi Başkanı Mahmut Ağun, sendika üyelerini ev sahibi yapmak için çalışmalara başladıklarını belirterek; “Bu doğrultuda, kooperatifimizi kurduk ve 120 daire yapacağız” dedi.

  BAŞKAN AĞUN; “SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET  ÇALIŞANLARI YAPI KOOPERATİFİ KURDUK”

  Ev sahibi olmak isteyen üyelerden şuana kadar 550 ön başvuru yapıldığını ifade eden Başkan Ağun; “Bilindiği gibi günümüzde konut sorunu binlerce hatta milyonlarca vatandaşımız için hatta toplumumuz için ilk sırada geliyor. İnsanlar, başını sokabilecek bir ev almanın derdinde.

  “550 ÜYEMİZ ÖN BAŞVURUDA BULUNDU”

  İşte biz de bu noktadan hareketle sendikamızın üyeleri için çalışmalara başladık ve konut işine girdik. Bu doğrultuda ilk olarak ‘Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Yapı Kooperatifi’ kurduk. Şuana kadar bu projemize 550 üyemiz ön başvurusunu yapmış durumda.

  “KONUT KOOPERATİFİMİZ MARİFETİYLE 120 DAİRE YAPACAĞIZ”

  Kurduğumuz Yapı Kooperatifi marifetiyle ilk etapta 120 daire yapacağız. Duruma göre ve gelecek taleplere göre bu projemizi devam da ettirebiliriz. Yapacağımız 120 Daire 5 Bloktan oluşacak ve her Blok 6 Kat, her Katta ise 4 daire olacak şekilde inşa edilecek.

  “ÖDEMELER SON DERECE AVANTAJLI OLACAK”

  Yapılacak konutlar 3 yıl da teslim edilecek. Üç yılın sonunda konut sahibi olacak üyelerimizin ödemiş olduğu rakam günümüz şartlarında iyi olacak. Günümüz Kooperatif ve TOKİ peşinat ve aylık ödemelerinden daha avantajlı olacak. Burada bizim amacımız, sağlık çalışanlarına hizmettir” dedi.

   

  Son Haberler

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...

  EĞİRDİR GÖLÜ’NDE KURAKLIKTAN DOLAYI YENİ ADA ORTAYA ÇIKTI

  Eğirdir Gölü'nde Oluşan Yeni Ada, Nostaljik Anıları Hatırlattı Eğirdir Gölü'nde devam eden kuraklık, ilginç bir...