More

  CHP ISPARTA’DAN MUHTEŞEM FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜ

  Cumhuriyetin 100. yıl dönümü coşkusunu tüm yurtta olduğu gibi Isparta’da da hissetmek isteyen vatandaşlar, Isparta CHP’nin düzenlediği muhteşem fener alayı yürüyüşüne katıldılar. Gecenin karanlığını aydınlatan onlarca fener, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılını coşkuyla kutlamak için yakıldı.

  Isparta CHP örgütü tarafından düzenlenen etkinlik, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıl dönümünü anlam ve önemine uygun bir şekilde kutlama amacı taşıdı. Yürüyüşte Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi büyük bir coşkuyla okundu.

  Fener alayı yürüyüşü, Isparta halkının büyük ilgisi ve katılımıyla gerçekleşti. Yürüyüşe katılanlar, ellerinde taşıdıkları fenerlerle Cumhuriyet coşkusunu yansıttılar. Yürüyüş boyunca sık sık “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz’’ sloganları atıldı.

  Isparta CHP’nin düzenlediği fener alayı yürüyüşü, coşku ve birlik beraberlik içinde geçti. Katılımcılar, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü coşkuyla kutlamanın gururunu yaşadılar.

  Isparta’da düzenlenen bu etkinlik, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıl dönümünün anlamına yakışır bir şekilde kutlandı. Cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkma ve bu değerleri gelecek nesillere aktarma konusundaki kararlılık, bu tür etkinliklerin önemini bir kez daha gösterdi.

  Son Haberler

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...