More

  İNDİRİM FESTİVALİ BAŞLIYOR

  IYAŞPARK Alışveriş Ve Yaşam Merkezi sezon sonlarında düzenlemiş olduğu geleneksel güz dönemi İndirim Festivalinin startını verdi.

  Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi  sezon sonlarında birçok firmanın katılımıyla zemin katta oluşturulan indirim standlarında bölge halkını indirimli ürünlerle buluşturuyor. Iyaşpark AVM Geleneksel Sezon sonu  İndirim Festivali 6 Ekim 22 Ekim  tarihleri arasında devam edecek.

  Isparta Iyaşpark AVM Zemin katta oluşturulan özel indirim alanında gerçekleşecek olan indirim festivalinde   çeşitli firmalar tarafından  A’dan Z’ye sizler için hazırlanmış indirimli ürünleri satışa sunuluyor.

  06 Ekim – 22 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak olan ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan indirim festivalinde Isparta ve bölge halkı %70 e varan indirim fırsatlarından faydalanma şansı yakalayacak.

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...