More

  ISPARTA’DA TÜRK EĞİTİM SEN’DEN ANLAMLI KUTLAMA

  Isparta – Türkiye’nin dört bir yanında Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla kutlama hazırlıkları devam ederken, Türk Eğitim Sen Isparta Şubesi, bu önemli tarihi günü anlamlı bir etkinlikle selamladı. Valilik önündeki Atatürk Anıtı’na düzenlenen çelenk sunma töreni ile Türk Eğitim Sen, Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı.
  Törende, çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın coşkuyla okunmasının ardından Türk Eğitim Sen Isparta Şube Başkanı Yahya Hakan Çelik, duygusal ve anlamlı bir konuşma gerçekleştirdi. Çelik, konuşmasında “Türkiye Cumhuriyeti, milli bekamız ve gururumuzdur” ifadelerini kullandı.
  Bu özel günün anlamını vurgulayan Çelik, Cumhuriyetin 100. yılına ulaşmanın, Türkiye’nin birlik, beraberlik ve bağımsızlık mücadelesinin bir zaferi olduğunu belirtti. Ayrıca, Türk Eğitim Sen olarak bu tarihi günü özveri ve coşkuyla kutladıklarını ifade etti.
  Isparta’da gerçekleşen bu etkinlik, Cumhuriyetin kutlandığı 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleşen bir dizi etkinliklerin parçası olarak, Cumhuriyetin değerlerine ve ilkelere olan bağlılığın bir ifadesi olarak kayda geçti. Bu anlamlı kutlama, Türk Eğitim Sen’in Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü coşkuyla kutlama taahhüdünün bir parçası olarak görülüyor.

  Son Haberler

  75 MİLYON YILLIK T-REX’İN MİDESİNDE İKİ YAVRU DİNOZOR FOSİLİ ÇIKTI

  Fosil, midesinde av maddeleri korunmuş olan ilk tiranozor iskeleti. Bilim insanları 5 ila 7 yaşlarında...

  ISPARTA32SPOR’A HAKEM TOKADI

  Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor deplasmanda Mehmet Küçük Durmuş...

  KEDİ SAHİBİ OLMAYLA ŞİZOFRENİ ARASINDA GİZEMLİ BİR BAĞLANTI BULUNDU

  Yeni bir araştırma, kedi sahibi olmanın şizofreniyle ilişkili bozukluklara yakalanma riskini iki katına çıkarabileceğini öne sürüyor. Avustralyalı...

  ANTİBİYOTİKTE TÜRKİYE DÜNYADA 3’ÜNCÜ SIRADA

  Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Türkiye, antibiyotiklerin basit hastalıklara karşı etkisiz kaldığı ülkeler arasında...