More

  ISPARTA BELEDİYESİ’NDEN ÖNEMLİ UYARI!

  Isparta Belediye Başkanlığı olarak kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı hissettiğimiz bir konuyu sizlerle paylaşmak isteriz. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yapılan açıklamalarda, Belediyemiz, Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen, başkan yardımcılarımız ve daire müdürlerimizin isimleri kullanılarak, ‘Engellilere tekerlekli sandalye yardımı’ ve benzeri taleplerle maddi yardım istendiği bilgisine ulaşılmıştır.
  Bu açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirtmek isteriz. Isparta Belediyesi, Belediye Başkanımız, başkan yardımcılarımız ve daire müdürlerimiz adına hiçbir vatandaşımızdan veya iş insanımızdan herhangi bir ad altında yardım talebinde bulunmamaktadır.
  Kamuoyunun bu tür yanıltıcı bilgilendirmelere karşı dikkatli olması önemlidir. Belediyemiz ve Belediye Başkanımız adına yapılan yardım taleplerine itibar edilmemesi, maddi yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın ve iş insanlarımızın bu tür çağrılara karşı duyarlı olmalarını bekliyoruz.

  ISPARTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...