More

  ISPARTA’DA TURİZM FUARI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Çelik, kentte düzenlenecek Turizm Fuarı’nın hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi. Fuarın 23-26 Kasım’da Gök Kubbe Fuar Merkezi’nde başlayacağını belirten Çelik, fuarın gastronomi ve sağlık turizmi gibi konuları ele alacağını söyledi. Ayrıca, Isparta’nın meyve cenneti olduğunu ve dünyanın gül yağı ihtiyacının yüzde 60’ının kentte üretildiğini vurguladı.

  Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Çelik, kentte düzenlenecek Turizm Fuarı’nın hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi.

  Çelik, AA muhabirine, fuarın 23-26 Kasım’da Gök Kubbe Fuar Merkezi’nde başlayacağını söyledi.

  Gastronomi, sağlık turizmi bu konularla ilgili bir fuar gerçekleştireceklerini belirten Çelik, “Bunu ilk kez yapıyoruz. Fuarımızda başlıca doğa eko, kış, tarım, karavan, su sporları, gökyüzü gözlem, kültür, inanç, sağlık turizmi gibi konuları ele almaya çalışacağız. Bölgemizdeki bulunan bu değerlerimizi burada işlemeye çalışacağız.” dedi.

  Çelik, Isparta’nın bir meyve cenneti olduğunu dünyanın gül yağı ihtiyacının yüzde 60’ının kentte üretildiğini vurguladı.

  Komşu illeri fuara bekledikleri anlatan Çelik, “Geniş katılımlı bir fuar olacak. Bölgede ses getireceği inancındayız. Bölge halkımızı, Burdur’da, Antalya’da okuyan hatta öğrencilerimizi bu fuarı gezmeye davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

  KAYNAK: AA

  Son Haberler

  ISPARTA HALKINA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SORDUK

  Isparta halkına belediye başkanı olarak kimi görmek istediklerini sorduk. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcYZ5sTZxbE?si=Qy0LhT0xGBS0X1h5]

  ŞENOL’DAN ADALET VE HUKUK SİSTEMİNE TEPKİ

  CHP Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, ülkemizi derinden sarsan adalet ve hukuk krizi ile...

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...