More

  IYAŞ’TAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ALIŞVERİŞ DESTEĞİ!

  Iyaş Alışveriş Merkezleri, kuruluşunun 25 yılı ve Cumhuriyetimizin 100. yıldönümü dolayısıyla sosyal bir projeye imza attı. Projeyle Isparta’daki her iki üniversitede bulunan yaklaşık 85 bin öğrencinin bütçesine çok önemli bir katkı sağlanacak. Buna göre öğrenciler, Iyaş Marketlerden yapacakları alışverişlerden raf fiyatına yüzde 10 indirim imkanından yararlanacak.

  Isparta’nın alışveriş ve yaşam merkezi Iyaş, ilimizde bulunan Süleyman Demirel ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitelerinin öğrencilerine yönelik sosyal bir projeyi hayata geçirdi. Proje kapsamında üniversite öğrencileri, “Iyaş Genç Kart” ile IYAŞ marketlerden yapacakları alışverişlerden raf fiyatına yüzde 10 indirim kazanacak.

  IYAŞ Genç Kart sosyal projesinin protokolü Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlük makamında imzalandı. Törene Iyaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dağlı, IYAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Ali Meydan, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal katıldı.

  IYAŞ OLARAK GENÇLERE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

  Kurum olarak gençlere büyük önem verdiklerini belirten Iyaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dağlı, bu nedenle yaptıkları çalışma ile üniversite öğrencilerinin eğitim hayatına destek olmayı hedeflediklerini söyledi.

  Gerçekleştirilen protokol töreninde IYAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dağlı şu sözlere yer verdi: “Gençlerimize yardımcı olmak için bugün buradayız. İnşallah gelecekte daha iyi sonuçlar alabiliriz. Bu öğrencilerimizi ne kadar güzel yetiştirirsek ne kadar güzel ortamlarda eğitirsek, bunlar gelecek için bizim temellerimiz olacak. Biz bugün varız yarın yokuz. Mahkeme kadıya mülk değil. Bugünlerde buradayız ama yarın olmayacağız. Onun için gençlerimizi iyi yetiştirmemiz lazım. Ahlaklı terbiyeli gençler yetiştirmemiz lazım. Bu doğrultuda yaptığımız protokolle gençlere karınca kararınca bir destek çıkmak istedik. Hocalarımıza, üniversitelerimize, canı gönülden teşekkür ederiz. Hepsine saygılar sunarız. Teşekkür ederim. “

  REKTÖR SALTAN: IYAŞ’IN GENÇLERE YATIRIM YAPMASI BÜYÜK BİR DUYARLILIK

  IYAŞ’a üniversite öğrencilerine gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür eden SDÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan ise, “Iyaş, Isparta halkının ortaklığıyla kurulan bir şirket. Dolayısıyla Isparta halkının üniversitede eğitim gören öğrencilerine yatırım yapıyor olması büyük bir duyarlılık” ifadelerini kullandı.

  Rektör Saltan sözlerine şöyle devam etti: “Öncelikle Iyaş’a çok teşekkür etmek gerekiyor. Çünkü gösterdikleri hassasiyet geleceğimize yatırım yapmaya Iyaş kelimesinin altında da zaten yatırım var. Gelecek nesillerimize bizim için önemli olan öğrencilerimize yatırım yapmayı seçmiş olması çok sevindirici. Çünkü Iyaş hem Isparta halkının da ortağı olduğu bir şirket. Dolayısıyla Isparta halkının burada eğitim gören öğrencilere yatırım yapıyor olması büyük bir duyarlılık ben teşekkür ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum.”

  REKTÖR ÇATAL: ISPARTA HER ZAMAN ÖĞRENCİSİNE VEFA GÖSTERMİŞTİR

  Isparta’nın her zaman üniversite öğrencilerine vefa gösterdiğine dikkat çeken ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal,

  “bunlardan biri hayırseverlerimizin katkılarıyla ISUBÜ’ye yapılan eğitim binasıdır. Şimdi de Isparta’nın önemli bir yıldızı IYAŞ öğrencilerimize destek veriyor” diye konuştu.

  Son Haberler

  BURAK ÇULCU ZAFER PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

  Isparta'nın merkezinde 1995 yılında doğan Burak Çulcu, Zafer Partisi'nden Belediye Meclis üyeliği için aday...

  ISPARTA’DA ZİHİNSEL ENGELLİLER YARARINA KERMES DÜZENLENECEK

  Karınca Zihinsel Engelliler Derneği tarafından 1 Aralık 2023 Cuma günü Iyaş Park AVM’de  açılacak...

  GELECEĞİN ŞEFLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

  Isparta il genelindeki meslek liselerinin yiyecek içek bölümlerinde eğitim gören ‘Geleceğin Şefleri’ hünerlerini Barida...

  EĞİRDİR GÖLÜ’NDE KURAKLIKTAN DOLAYI YENİ ADA ORTAYA ÇIKTI

  Eğirdir Gölü'nde Oluşan Yeni Ada, Nostaljik Anıları Hatırlattı Eğirdir Gölü'nde devam eden kuraklık, ilginç bir...